Moderatorja e njohur e ekranit i çmend të gjithë me këtë foto tejet provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:20 25-09-2016 Moderatorja e njohur e ekranit i çmend të gjithë me këtë foto tejet provokuese

Moderatorja e njohur e ekranit, Roza Lati, vajza e aktores Rita Lati i ka çmendur të gjithë në rrjetet sociale me këtë foto tejet provokuese pas operacionit estetik në hundë.

Roza shfaqet e gjitha e lyer me mjaltë dhe qumësht në këtë foto të “beati photography”. Komentet nga përdoruesit e rrjeteve, thjesht s'kanë të ndalur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020412921905518
array(1) { ["section"]=> string(84) "moderatorja-e-njohur-e-ekranit-i-cmend-te-gjithe-me-kete-foto-tejet-provokuese-54047" }