Moderatorja e njohur kaq sportive dhe seksi këtë mëngjes...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:08 04-10-2016 Moderatorja e njohur kaq sportive dhe seksi këtë mëngjes...

Moderatorja e njohur e ekranit, Anjeza Maja këtë mëngjes të marte e ka nisur herët.

Veshur sportive, Anjeza e ka nisur ditën nga Liqeni Artificial i Tiranës dhe duhet thënë se duket mjaft në formë. “I ka filtrat vetë vjeshta”, shkruan moderatorja duke nënkuptuar se fotoja nuk ka filtra. E pse do duheshin në fakt?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094633102416992
array(1) { ["section"]=> string(62) "moderatorja-e-njohur-kaq-sportive-dhe-seksi-kete-mengjes-55009" }