Moderatorja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, i rrëshket bluza dhe i del gjoksi në mes të rrugës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:16 19-10-2019 Moderatorja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, i rrëshket bluza dhe i del gjoksi në mes të rrugës

Chloe Ferry, prezantuesja e njohur nga "Geordie Shore”, bëhet jo pak herë kryetema e mediave rozë, për shkak të skandaleve në të cilat përfshihet.

Së fundmi, përsëri vëmendja është kthyer nga 24-vjeçarja, pasi është fotografuar teksa e dehur në publik.

Biondja është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjoksin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.

d2-1.jpg

d1-2.jpg

d6.jpg

d8.jpg

d5.jpg

d4.jpg

d3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1289849281311
array(1) { ["section"]=> string(104) "moderatorja-e-njohur-nuk-i-le-vend-imagjinates-i-rreshket-bluza-dhe-i-del-gjoksi-ne-mes-te-rruges-182647" }