Moderatorja e njohur shqiptare mahnit me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 27-06-2017 Moderatorja e njohur shqiptare mahnit me bikini (FOTO)

Moderatoja shqiptare Elita Rudi ka mahnitur me format e saj shumë të lakuara.

Ditët me diell Elita ka preferuar t'i kalojë në det. E veshur me bikini të zeza dhe me një buzëqeshje mjaft të ëmbël, Elita ngjan shumë tërheqëse.

Si ju duket? /Newsbomb.al/

28.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03888201713562
array(1) { ["section"]=> string(58) "moderatorja-e-njohur-shqiptare-mahnit-me-bikini-foto-84165" }