Moderatorja e njohur shqiptare preket nga koronavirusi: Me temperaturë dhe pa mundësi për…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 27-09-2020 Moderatorja e njohur shqiptare preket nga koronavirusi: Me temperaturë dhe pa mundësi për…

Moderatorja e njohur Arjola Shehu ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në ‘Instagram’, ku shprehet se sot feston ditëlindjen, por po qëndron e mbyllur pasi është prekur nga koronavirusi.

Me anë të postimit ajo ka treguar se ka temperaturë dhe se prej ditësh është izoluar në shtëpi.

“Sigurisht, kjo ditëlindje për mua është ndryshe… e mbyllur në shtëpi prej disa ditësh… me temperaturë dhe pa mundësi për të dal jashtë dhomës sime  por kjo kohë vetëm, të bën të kuptosh se çfarë vërtetë ka rëndësi, kush është pranë teje, sa e rëndësishme është të jemi mirënjohës për çdo frymëmarrje! Gëzuar për mua! Me covid, por me shumë dashuri!  Mezi pres të kthehem pranë jush!” shkruan Arjola.

Screenshot_14.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010957002639771
array(1) { ["section"]=> string(95) "moderatorja-e-njohur-shqiptare-preket-nga-koronavirusi-me-temperature-dhe-pa-mundesi-per-221856" }