Moderatorja e njohur shqiptare vesh fustanin e bardhë të nusërisë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 07-03-2017 Moderatorja e njohur shqiptare vesh fustanin e bardhë të nusërisë (Foto)

Moderatorja e njohur shqiptare, Viola Spiro ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me foton e fundit të publikuar prej saj ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë nusërie.

Me vellon e hedhur mbi kokë dhe me dekoltenë e zbuluar, Spiro dukej mjaft mirë nën fustanin e qëndisur në detaje.

‘The end’ shkruan moderatorja në foton e publikuar, por ende nuk dihet nëse po planifikon martesë apo ka pozuar për ndonjë agjensi martesore.

viola.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030840158462524
array(1) { ["section"]=> string(76) "moderatorja-e-njohur-shqiptare-vesh-fustanin-e-bardhe-te-nuserise-foto-71081" }