Moderatorja e njohur shtatzënë, publikon foto me barkun e fryrë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:26 15-02-2017 Moderatorja e njohur shtatzënë, publikon foto me barkun e fryrë (Foto)

Djali i tyre Arbor sapo ka festuar 2 vjetorin, prindërit e tij të famshëm kanë vendosur t’i dhurojnë një motër ose vëlla.

Nuk e dinë ende gjininë e bebes, por vetë prezantuesja shqiptare ka ndarë lajmin e bukur me të gjithë.

Bora Zemani dhe partneri i saj DJ Vin Veli janë në pritje të një fëmije tjetër. “Një motër apo një vëlla për Arborin??? Nuk e dimë akoma”, shkruan Zemani mbi foton e publikuar ne rrjetet sociale.

bora.jpg

bora3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029430150985718
array(1) { ["section"]=> string(73) "moderatorja-e-njohur-shtatzene-publikon-foto-me-barkun-e-fryre-foto-68742" }