Moderatorja e Top Channel na sjell këto pamje të mahnitshme nga Thethi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:40 14-06-2016 Moderatorja e Top Channel na sjell këto pamje të mahnitshme nga Thethi

Moderatorja e njohur e Top Channel Albana Osmani ndan këto pamje mahnitëse të natyrës shqiptare.

E nga ku tjetër veçse nga Thethi mund të na vinin të tilla foto?! Thethi cilësohet si një nga perlat e natyrës shqiptare dhe kushdo që nuk ka patur rastin të shkojë ta vizitojë, ky është momenti i duhur për ta bërë. Ata që kanë qenë do ndiejnë nostalgji për ç’kanë parë e përjetuar aty.

“E bukura Shqipëri”, shkruan sakaq Albana që duket se po e shijon më së miri këtë ditë të marte.

mod1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029090166091919
array(1) { ["section"]=> string(76) "moderatorja-e-top-channel-na-sjell-keto-pamje-te-mahnitshme-nga-thethi-43472" }