Moderatorja e Top Channel, ndryshon tërësisht "look", s'do e njihni (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:05 04-09-2016 Moderatorja e Top Channel, ndryshon tërësisht

Moderatorja e njohur e Top Channel, bjondja seksi Luana Vjollca nuk është më bjonde.

Luana është shfaqur me një look tërësisht ndryshe nga sa e kemi parë deri tani. Me flokë të errësuar dhe gërsheta, Luana s'ngjan fare si Luana.

luana_brenda.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028506994247437
array(1) { ["section"]=> string(74) "moderatorja-e-top-channel-ndryshon-teresisht-look-s-do-e-njihni-foto-51814" }