Moderatorja flet ashpër për Agron Llakajn: Nuk do ta ftoja kurrë në emision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:22 03-02-2018 Moderatorja flet ashpër për Agron Llakajn: Nuk do ta ftoja kurrë në emision

Moderatoren Rudina Dembacajn po e shohim çdo ditë dhe më shumë në emisionet shqiptare. 

Tashmë, e famshme dhe për shkak të emisionit të saj “Mos i fol shoferit”, dhe të ftuarëve. Rudina po kthehet në një personazh shumë të pëlqyer.

E ftuar në “Pop Culture”, në Top Channel, Rudina ka treguar më shumë nga jeta e saj private, marrëdhënia e saj me bashkëshortin dhe jeta profesionale.

Pyetur se cilin personazh nuk do ta ftonte kurrë në “Mos i fol shoferit”, Rudina e ka patur një emër të gatshëm. “Bëhet fjalë për Agron Llakajn. Për shkak të gjithçkaje që ka ndodhur mes nesh në kohën kur kishim bashkëpunime së bashku, nuk do e ftoja kurrë”, ka thënë Dembacaj, ndërsa nuk e ka lënë me kaq. Ajo ka shpjeguar se largimi nga Al Pazar ka ardhur nga mosmarrëveshjet me Llakaj, dhe jo për shkak të problemeve të supozuara familjare që ka pretenduar publikisht ky i fundit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Dembacaj tregon kur ka bërë seks për herë të parë: M’u bë sterrë
Pas ndarjes nga Bora Zemani, rikthehet fuqishëm Vin Veli, kjo është surpriza për publikun (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012702226638794
array(1) { ["section"]=> string(81) "moderatorja-flet-ashper-per-agron-llakajn-nuk-do-ta-ftoja-kurre-ne-emision-108996" }