Moderatorja godet me shuplakë të ftuarën, shihni reagimin e saj (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:59 12-04-2017 Moderatorja godet me shuplakë të ftuarën, shihni reagimin e saj (VIDEO)

Moderatorja Cat Greenleaf ka goditur aksidentalisht me shuplakë të ftuarën e saj gjatë transmetimit direkt.

E ftuara e nderit ishte aktorja Nicole Richie. Por në një moment që moderatorja e pyeti për lajmin më të mirë që kishte dëgjuar gjatë javës, Richie u përgjigj për emrin e shfaqjes që zotëronte.

Moderatorja e ftoi që të bënin një përplasje me duar, rrëshqiti dhe e goditi në fytyrë. 

Ky ishte një moment shumë delikat sepse 35-vjecares i ranë syzet dhe u hutua, por më pas intervista vazhdoi njësoj dhe në fund i dha një përqafim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasja SHBA-Rusi, Trump: Putin është duke mbrojtur një njeri shumë të keq
“Daily Mail” u padit nga Melany Trump, kjo është shuma marramendëse që kërkoi Zonja e Parë si dëmshpërblim »
Article Logic
Execution time: 0.01117205619812
array(1) { ["section"]=> string(74) "moderatorja-godet-me-shuplake-te-ftuaren-shihni-reagimin-e-saj-video-74921" }