Moderatorja publikon foto me motrën, a nuk janë njësoj?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:21 29-01-2017 Moderatorja publikon foto me motrën, a nuk janë njësoj?

Moderatoja kosovare Elita Rudi ka publikuar një foto me të motrën, ku duket qartazi ngjashmëria që kanë me njëra-tjetrën.

Natyra është motra e nadhe e Elitës, e cila ka dy vajza të vogla të cilat tezja i ka shumë xhan dhe  shpenzon shumë kohë pranë tyre.

 hrsedghtwsrfg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020921945571899
array(1) { ["section"]=> string(59) "moderatorja-publikon-foto-me-motren-a-nuk-jane-njesoj-67036" }