Moderatorja që di të jetë e bukur dhe pa u zhveshur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:58 18-07-2016 Moderatorja që di të jetë e bukur dhe pa u zhveshur

Moderatorja dhe ish-mis Shqipëria Florjana Garo ndodhet në Monte Carlo.

Ajo ka postuar një foto në Instagram duke përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj. Florjana është ndër të rrallat personazhe të ekranit që nuk ekspozohet e zhveshur në media.florjana_garo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027240991592407
array(1) { ["section"]=> string(57) "moderatorja-qe-di-te-jete-e-bukur-dhe-pa-u-zhveshur-46969" }