Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, Alfio publikon foton me bebin dhe zbulon emrin e veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:50 28-01-2020 Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, Alfio publikon foton me bebin dhe zbulon emrin e veçantë Alfio dhe Fatma me bebin në krahë

Çifti i njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë dhe ky ka qenë një emocion i veçantë për të dy moderatorët.

 Përmes një postimi në rrjete sociale ku ka publikuar dhe foton e parë me bebin Alfio tregon se kanë vendosur ta quajnë Noah. Krahas fotos së ëmël ku shihen të tre së bashku Alfio tregon se ata janë prindërit më të lumtur në botë dhe se sot ka mësuar çfarë kuptimi ka dashuria.

“Sot mesova perfundimisht cfare do te thote te duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume”, shkruan Alfio.

hhjhjhjhjhjhjhjhjhjhjh.jpg

fjhmh.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032841920852661
array(1) { ["section"]=> string(113) "moderatorja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare-alfio-publikon-foton-me-bebin-dhe-zbulon-emrin-e-vecante-193407" }