Moderatorja shqiptare e thotë publikisht: Më mirë të ha turpin me bukë sesa të "torturohem" gjithë vitin me dieta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:53 13-08-2017 Moderatorja shqiptare e thotë publikisht: Më mirë të ha turpin me bukë sesa të

Moderatorja shqiptare Fiori Dardha, teksa ka publikuar një foto nga plazhi, jo me forma të lakuara, por e lumtur, ka dhënë dhe një mesazh.

 “"Më mirë të ha turpin me bukë 2 javë në verë, se sa të "torturohem" gjithë vitin me dieta e palestra për t'u dukur perfekte në plazh." - FIORI DARDHA (që nuk duhet të jetë shembull për t'u ndjekur)”, shkruan Fiori në Instragram. 

E në fakt, e bukur nuk është vetëm forma e lakuara, por dhe thjeshtësia e natyraliteti.

fii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02243709564209
array(1) { ["section"]=> string(116) "moderatorja-shqiptare-e-thote-publikisht-me-mire-te-ha-turpin-me-buke-sesa-te-torturohem-gjithe-vitin-me-dieta-88997" }