Moderatorja shqiptare ironizon Mozzik: Shpresoj që…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 31-12-2017 Moderatorja shqiptare ironizon Mozzik: Shpresoj që…

Moderatorja shqiptare seksi, Einxhel Shkira në një intervistë për emisionin Thumb është shprehur se këngët e Mozzik i japin dhimbe koke.

Sipas saj muzika që ai bën nuk është e keqe, por këngët e tij i japin dhimbje koke. Gjithashtu i ka uruar që “vajza e ti e hallës” t'i bëjë ndonjë dhuratë atij, dhe këtu është fjala për të dashurën e Mozzik.

Kjo e fundit u prezantua nga ai në fillim të lidhjes pikërisht si “Vajza e hallës”.

mozzi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dashuri në burg për trafik kokaine, por ja çfarë bën Viola Spiro larg Shqipërisë (FOTO)
Xhensila publikon klipin e ri, nuk do ta besoni cili është protagonisti »
Article Logic
Execution time: 0.010485172271729
array(1) { ["section"]=> string(56) "moderatorja-shqiptare-ironizon-mozzik-shpresoj-qe-105019" }