Moderatorja shqiptare në “fast food” por linjat e saj perfekte (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:35 16-10-2016 Moderatorja shqiptare në “fast food” por linjat e saj perfekte (Foto)

Gazetarja bjonde Viola Spiro, njihet për bukurinë dhe trupin tepër në formë. Të mbajturit linjat nuk e ka ndaluar  moderatoren që të konsumojë gjëra fast food-i, përkundrazi Viola konsumon dhe majonezën.

Nuk është e thënë të ndërpresësh çdo lloj ushqimi që përmban yndyrna apo brumëra për të mbajtur trupin në formë, këtë e demostron dhe moderatorja. 

viola_spiro.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029805898666382
array(1) { ["section"]=> string(71) "moderatorja-shqiptare-ne-fast-food-por-linjat-e-saj-perfekte-foto-56361" }