Moderatorja shqiptare nuk e braktis “shtëpinë” e saj të dytë, zbuloni se ku ndodhet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 09-11-2016 Moderatorja shqiptare nuk e braktis “shtëpinë” e saj të dytë, zbuloni se ku ndodhet (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca e ka pranuar gjithmonë se është shumë e lidhur me Kosovën, dhe pikërisht me Gjakovën. Ajo tashmë ndodhet atje dhe nuk ka nguruar ta ndajë lajmin me të gjithë ndjekësit e saj.

Moderatorja  duket si gjithmonë tepër në formë teksa ka veshur një fustan të ngushtë ku ekspozon format e saj të lakuara. 

luana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025726079940796
array(1) { ["section"]=> string(91) "moderatorja-shqiptare-nuk-e-braktis-shtepine-e-saj-te-dyte-zbuloni-se-ku-ndodhet-foto-58995" }