Moderatorja shqiptare puth të ftuarin në mes të emisionit: I ke buzët e bëra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 15-05-2019 Moderatorja shqiptare puth të ftuarin në mes të emisionit: I ke buzët e bëra

Moderatorja e emisionit ‘Siluete’, Gerta Gixhari ka realizuar së fundmi një intervistë me gazetarin Klinton Zeqiraj.

Mirëpo, teksa po flitej për ndërhyrjet estetike tek femrat, Gixhari e pyeti në një moment Zeqirajn nëse i kishte të bëra buzët.

Ky i fundit, nuk ka ngurruar për ta ftuar Gertën për një puthje, në mënyrë që të zbulonte të vërtetën.

Gerta  është drejtuar menjëherë nga Klintoni dhe e ka puthur papritur, duke i thënë më pas se i ka të bëra.

‘Unë i kam të miat, i kam natyrale. Duhet t’i provosh më shumë zemër’, iu përgjigj Klintoni.

640-0-5cdc2e466fded.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069179534912109
array(1) { ["section"]=> string(82) "moderatorja-shqiptare-puth-te-ftuarin-ne-mes-te-emisionit-i-ke-buzet-e-bera-164466" }