Moderatorja shqiptare s’duron më: Vij era njeri, nuk gjeta as tullac e as boss për pushime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 17-08-2017 Moderatorja shqiptare s’duron më: Vij era njeri, nuk gjeta as tullac e as boss për pushime

Moderatorja e njohur shqiptare s’ka duruar më dhe ka shkruar troç për kritikët e ndjekësit në Instagram.

Roza Lati ka publikuar një foto të pasaportës së saj duke njoftuar se tani është rradha e saj të shëtisë botën por ka ndeshur në shumë komente. Disa i kanë thënë Rozës se ajo pasaportë e çon në “kurrkund” ndërsa të tjerë i kanë thënë se thjesht nuk u intereson çfarë do bëjë moderatorja.

“Tani rradhen e kam une me shetit pak boten.

Me presin aventurat dhe do ta mbush wallin me postimet e mia!  Do jem e azhornuar ne Instagram, Facebook dhe Snapchat! Make sure you follow

Nuk e kuptoj pse aq mllef te fotoja e pashaportes sime... se eshte pashaporte shqiptare... qe t'jua mbyll gojen mire po ju shkruaj qe mua me priten e me respektuan si princesh ku vajta. Se vij era njeri dhe e kam buzeqeshjen 24 karat. Nuk gjeta as tullac e as boss me më percjell per pushime. Kam qe ne Janar qe heq leke menjan per keto pushimet e mia qe s'kane te mbaruar, sepse kam punuar per kete dite. Prit prit se sapo ka filluar... nderkohe kush shkruan "kujt i plasi ca ben ti" do te thoja te plas shume qe me ndjek e me le dhe komente. Edhe u interesoke. Edhe te guduliska fotoja pashaportes sime, qe nxehesh dhe shan dhe komenton. E dua kombesine time se jam shqipetare dhe kryelarte. Shnet.”

tull.png

mbes.jpg

roza-1200x630.png

rrr.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018109083175659
array(1) { ["section"]=> string(94) "moderatorja-shqiptare-s-duron-me-vij-era-njeri-nuk-gjeta-as-tullac-e-as-boss-per-pushime-89381" }