Moderatorja Xhemi Shehu: Do largohem nga televizioni (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:02 04-01-2017 Moderatorja Xhemi Shehu: Do largohem nga televizioni (Video)

Xhemi Shehu e nisi në vitin 2003 karrierën, si velinë në “Fiks Fare”.

Ajo vazhdoi si moderatore më pas në “E diell”, apo “Portokalli”, e së fundmi është edhe duke aktruar. Megjithatë pavarësisht këtyre arritjeve, Xhemi deklaron se ka dëshiruar vazhdimisht të largohet nga televizioni, por ende nuk e ka bërë.

Këtë e ka shprehur në programin “Pasdite në Top Channel”, në të cilin ka qenë bashkë me të edhe Salsano, i cili e dëgjonte për të parën herë këtë deklaratë.

Xhemi ka treguar se është natyrë e tërhequr dhe ndaj nuk i pëlqejnë daljet publike. Ky sezon i “Portokallisë” mund të jetë i fundit për të.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02095103263855
array(1) { ["section"]=> string(63) "moderatorja-xhemi-shehu-do-largohem-nga-televizioni-video-64592" }