Moment i rrezikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, veprimi që mund të kthehet në burim aksidentesh

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 06-03-2017 Moment i rrezikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, veprimi që mund të kthehet në burim aksidentesh

Një moment i rrezikshëm është fotografuar në autostradën që lidh Tiranën me Durrësin.

Faqja e specializuar në fushën e makinave “Speedhunters AL” ka publikuar foton ku shihet se si një furgon policie ka ndaluar disa metra para mbikalimit të Kamzës, duke bllokuar gjysmën e një prej korsive të autostradës.

Ky veprim paraqet rrezik të madh për drejtuesit e automjeteve dhe mund të kthehet në burim aksidentesh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes kur blini makina online, ja si mashtrohen qytetarët gjatë blerjes
650 portale në Shqipëri, zbuloni sa drejtohen nga gazetarët »
Article Logic
Execution time: 0.011802911758423
array(1) { ["section"]=> string(102) "moment-i-rrezikshem-ne-autostraden-tirane-durres-veprimi-qe-mund-te-kthehet-ne-burim-aksidentesh-70949" }