Moment tronditës në kopshtin zoologjik, fëmija tërhiqet në ujë nga gorilla

Publikuar tek: bota, më 11:45 29-05-2016 Moment tronditës në kopshtin zoologjik, fëmija tërhiqet në ujë nga gorilla

Video tronditëse janë publikuar nga një kopësht zoologjik në qytetin amerikan të Sinsinatit, ku një djalë 4 vjeçar ka rrezikuar jetën pasi është tërhequr brenda nga një gorillë.

Fëmija kishte kaluar gradhin mbrojtës dhe ra në një kanal me ujë, aty ku ndodhej kafsha. Vizitorët e pranishëm kanë filmuar momentin, teksa shihet se si fëmija tërhiqet në ujë nga gorilla.

Punonjësit e kopshtit zoologjik kanë qëlluar gorillën duke e vrarë, pasi siç u shprehën ata, rrezikohej jeta e fëmijës.  

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023584842681885
array(1) { ["section"]=> string(79) "moment-trondites-ne-kopshtin-zoologjik-femija-terhiqet-ne-uje-nga-gorilla-41795" }