Momente drithëruese, nxirren të gjallë nëna dhe 4 fëmijë të mbuluar nga orteku gjigant në Itali (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:55 20-01-2017 Momente drithëruese, nxirren të gjallë nëna dhe 4 fëmijë të mbuluar nga orteku gjigant në Itali (VIDEO)

Monente rrëngjethëse janë ato të nxjerrjes gjallë nga orteku që mbuloi hotelin me njerëz në Peskara të Italisë.

Një grua dhe 4 fëmijë janë nxjerrë të gjallë nga rrënojat e hotelit të shkatërruar. Mes të shpëtuarve është gruaja dhe dy fëmijë të kuzhinierit të hotelit që shpëtoi rastësisht mbrëmjen e tragjedisë. Deri tani 5 persona janë nxjerrë të pajetë nga hoteli ndërsa po vijojnë kërkimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaje të reja/ 18 vjeçari shqiptar mbërriti me avion në Vjenë, do kryente sulm terrorsit në fund të muajt
E braktisi i dashuri para martese, por ajo çfarë bëri pastaj frymëzoi qindra të reja »
Article Logic
Execution time: 0.01145601272583
array(1) { ["section"]=> string(106) "momente-dritheruese-nxirren-te-gjalle-nena-dhe-4-femije-te-mbuluar-nga-orteku-gjigant-ne-itali-video-66168" }