Momente horror, rihapin arkivolin pasi i dashuri tha se dëgjoi zhurma (Pamje shqetësuese)

Publikuar tek: bota, më 23:15 01-09-2016 Momente horror, rihapin arkivolin pasi i dashuri tha se dëgjoi zhurma (Pamje shqetësuese)

Ky është momenti tmerrues kur të afërmit rihapin arkivolin e një 16-vjeçareje, pasi i dashuri i saj tha se kishte dëgjuar zhurma.

Neysi Perez, e cila ishte shtatzënë kur ndërroi jetë, u vizitua nga doktorët të cilët thanë se kishte vdekur si pasojë e një infarkti në zemër.

Në videon tmerruese duken të afërmit të cilët thyejnë varrin dhe hapin arkivolin pasi i dashuri i saj që kishte shkuar një ditë më pas në varreza, tha se dëgjoi zhurma që vinin nga brenda arkivolit.

Por ishte vonë. Doktorët ekzaminuan sërish trupin e pajetë dhe dhanë po të njëjtin version. Sipas zhurmat mund të ishin imagjinatë e dhëndrrit. Por një gjë që mbetet ende e pashpjeguar është xhami i thyer i arkivolit dhe një prej gishtave të kufomës që rezultoi i prerë nga xhami.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029114007949829
array(1) { ["section"]=> string(92) "momente-horror-rihapin-arkivolin-pasi-i-dashuri-tha-se-degjoi-zhurma-pamje-shqetesuese-51611" }