Momente pikante të transmetimeve live (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:42 28-12-2017 Momente pikante të transmetimeve live (VIDEO)

Në rrjet po qarkullon video e disa nga momenetve më pikante të transmetimeve live.

Ndodh që moderatori për një moment i ikën situata nga duart apo harron se është në një transmetim direkt.

Në media e huaja kanë qarkulluar disa pamje të tilla.

Një gazetar që raporton live nga zona të përmbytura dhe erat e furishme i marrin çadrën si dhe shumë momente të tjera që do ju shkrijnë së qeshuri.

Ndiqni videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Izraeli planifikon krijimin e "Stacionit të Trump-it"
Masakër në SHBA, gjenden të vdekur në banesë nëna me 2 fëmijët »
Article Logic
Execution time: 0.011542081832886
array(1) { ["section"]=> string(50) "momente-pikante-te-transmetimeve-live-video-104642" }