Momente që prekin zemrën, vogëlushi me syze sheh për herë të parë babain ushtarak kur kthehet nga misioni në Antarktidë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:34 11-03-2017 Momente që prekin zemrën,  vogëlushi me syze sheh për herë të parë babain ushtarak kur kthehet nga misioni në Antarktidë (VIDEO)

Këto janë me të vërtetë momente që të prekin në zemër, kur gëzimi i vogëlushit i cili sheh babain për herë të parë është i paimagjinueshëm.

Reagan Caldwell , vogëlushi 9 muajsh vuri syze pas ikjes së babait të tij Brandon, komandat i Forcave Ajërore.

Por kur u kthye pas dy muajsh  në Nju York djaloshi i fali gëzimin më të madh të atit. Reagan mund të shihte të atin dhe ishte më i emocionuar se kurrë.

E ëma e vogëlushit filmoi të gjithë ngjarjen dhe e shpërndau në mediat sociale duke shprehur dhe lumturinë e pafund që ndjente.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident tragjik, makina përplaset me pemën, vdesin babë e bijë
VIDEO/ Erdogan mban fjalën, ngre turqit në protestë në Hollandë, përzë ambasadorin »
Article Logic
Execution time: 0.011322021484375
array(1) { ["section"]=> string(130) "momente-qe-prekin-zemren-vogelushi-me-syze-sheh-per-here-te-pare-babain-ushtarak-kur-kthehet-nga-misioni-ne-antarktide-video-71551" }