Momente romantike me partnerin turk, Genta Ismajli publikon FOTON nga makina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:26 28-05-2020 Momente romantike me partnerin turk, Genta Ismajli publikon FOTON nga makina

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike kohët e fundit lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku vazhdimisht publikojnë foto nga përditëshmëria.

Së fundmi, çifti ka postuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqen këmbët e Gentës në prehrin e partnerit dhe në dorë mban një trëndafil të kuq.

Ndërsa shkruajnë "Të dua shumë" në Instagramin e përbashkët të tyre "Ustagenta", duke e bërë edhe më romantik këtë moment.

Kujtojmë që Genta është përfolur për një shtatzëni të mundshme por ende nuk e ka konfirmuar.

xxx.jpg-640-0-5e03a31a0e0b2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009911060333252
array(1) { ["section"]=> string(82) "momente-romantike-me-partnerin-turk-genta-ismajli-publikon-foton-nga-makina-208130" }