Momente rrenqethëse kur vajza përqafon të dashurin, i hoqën aparaturat që e mbanin  gjallë

Publikuar tek: bota, më 10:57 07-08-2018 Momente rrenqethëse kur vajza përqafon të dashurin, i hoqën aparaturat që e mbanin  gjallë Foto e ciftit te ri

Stephanie Ray, 15 vjeç, u dorëzua për të dashurin e saj, Blake Ward, 16 vjeç, i cili u pësoi një aksident në det javën e kaluar.

Blake ishte një nga tre adoleshentët që shpëtuan në detin e Tywyn, Gëynedd në veriperëndim të Uellsit, pasi u zhdukën nga bregu gjatë një udhëtimi familjar.

Djali nga Dudley shkoi për të notojë dhe të qetësohej në vapën e madhe para se  rrymat ta nxirrnin në bregdet.

Ai u dërgua  në Spitalin "Alder Hey Children" në Liverpul, ku u vendos në aparatura të cilat e mbanin atë gjallë.

Të shtunën në mëngjes mjekët dhe të afërmit e tij vendosën të fiknin pajisjet, duke i dhënë fund jetës së tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dënohet çifti gjerman, shisnin djalin 9 vjeçar për seks me para
Prindër kujdes: Koha para ekranit te fëmijët shkakton probleme serioze të zemrës »
Article Logic
Execution time: 0.011332035064697
array(1) { ["section"]=> string(95) "momente-rrenqethese-kur-vajza-perqafon-te-dashurin-i-hoqen-aparaturat-qe-e-mbanin-gjalle-130395" }