Momente të rënda, polici plagos kamikazin, ai përpëlitet në tokë dhe aktizivon bombën (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:34 29-06-2016

Një video me pamje të rënda tregon momentin ku një kamikaz hedh veten në erë ndërsa përpëlitej përtokë.

Kamikazi ishte plagosur më parë nga një polic por ndonëse i gjakosur ai përpëlitet dhe shtyp eksplozvin mbështjellë pas trupit.

Të paktën 36 viktima dhe mbi 147 të plagosur është bilanci i sulmeve kamikaze në Satamboll, në aeroportin Ataturk.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02350902557373
array(1) { ["section"]=> string(95) "momente-te-renda-polici-plagos-kamikazin-ai-perpelitet-ne-toke-dhe-aktizivon-bomben-video-44896" }