Momente të vështira për Berishën, vendos maskën kundragaz (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:14 11-05-2019 Momente të vështira për Berishën, vendos maskën kundragaz (FOTOT)

Momente të vështira këto për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Berisha, ndonëse 74-vjeç vijon të jetë aktiv në çdo protestë të opozitës. Teksa është hedhur gaz lotsjellës, Berisha është ndjerë keq dhe ka vendosur një maskë për të mbuluar hundët dhe gojën ndërsa truprojat e tij e kanë shoqëruar.

Screenshot_69.jpgScreenshot_68.jpgScreenshot_67.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023972034454346
array(1) { ["section"]=> string(69) "momente-te-veshtira-per-berishen-vendos-masken-kundragaz-fotot-163886" }