Momentet e tmerrit në aeroportin e Stambollit: Shikoni si vrapojnë njerëzit për të shpëtuar gjallë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:50 29-06-2016

Kjo është një video që tregon  momentet e tmerrit në aeroportin e Stambollit, Ataturk.

Pas shpërthimit të kamikazëve, njerëzit vrapojnë për të dalë prej andej... ndërsa policët dhe punonjësit e aeroportit mundohen t’i orientojnë përmes thirrjeve.

Bilanci deri tani: 36 viktima, mbi 147 të plagosur

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025133848190308
array(1) { ["section"]=> string(109) "momentet-e-tmerrit-ne-aeroportin-e-stambollit-shikoni-si-vrapojne-njerezit-per-te-shpetuar-gjalle-video-44898" }