Momentet më të bukura nga dasma përrallore e djalit të Ylli Ndroqit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:49 11-09-2016 Momentet më të bukura nga dasma përrallore e djalit të Ylli Ndroqit (Video)

Dasma madhështore e Redonit me Marjanën, djali i manjatit të medias Ylli Ndroqi, ka qenë një nga më të përfolurat dhe që do të mbahet mend gjatë jo vetëm nga të pranishmit e shumtë por edhe nga publiku i gjerë.

Geraldina Sposa është kujdesur me detaje jo vetëm për ambientin e mrekullueshëm por, Ylli Ndroqi, edhe pse pronar i një televizioni, iu ka besuar atyre filmimet.

Kjo video tregon momentet më të bukura nga përgatitja, festa dhe kurorëzimi. Ndiqni pamjet:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036386966705322
array(1) { ["section"]=> string(79) "momentet-me-te-bukura-nga-dasma-perrallore-e-djalit-te-ylli-ndroqit-video-52635" }