Momentet pikante nga Kuvendi, shikimi i deputetit të PD-së për kolegen, Berisha kokë më kokë me Kryemadhin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:00 01-02-2018 Momentet pikante nga Kuvendi, shikimi i deputetit të PD-së për kolegen, Berisha kokë më kokë me Kryemadhin (FOTO)

Publikohen disa nga momentet më pikante gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend. 

Fotografi Agim Rama sjell për publikun fotot më speciale të politikanëve shqiptarë në Parlament.

Në foton e parë shihen dy deputetën e Partisë Demokratike, Albana Vokshi dhe Endri Hasa, teksa ky i fundit e shikon gjithë vemendje deputeten. Sakaq, një foto tjetër pikante është edhe ajo e ish-kryeministrit Berisha me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi teksa shihen duke biseduar kokë më kokë së bashku.

Këto foto janë të seancës së sotme, e cila ishte shumë e tensionuar. Opozita mbajti të bllokuar për disa minuta foltoren, gjendje e cila solli disa herë ndërprerjen e seancës.

27651050_10211976756956296_809330217_o.jpg

27067855_2031689790430372_2637461325595960829_n.jpg

27605893_10211976757476309_1175520656_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025422096252441
array(1) { ["section"]=> string(116) "momentet-pikante-nga-kuvendi-shikimi-i-deputetit-te-pd-se-per-kolegen-berisha-koke-me-koke-me-kryemadhin-foto-108765" }