Momenti epik, Romeo dhe Donaldi veshin fustan nusërie, ndërsa Bora...(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:49 12-07-2019 Momenti epik, Romeo dhe Donaldi veshin fustan nusërie, ndërsa Bora...(VIDEO)

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donaldi kanë sjellë këtë verë emisionit e tyre, '3-shat'.

Duket se ata kanë vendosur të mos bëjnë pushime, në një kohë, kur emisionet televizive në këtë periudhë mbyllin sezonin.

Në puntatën e fundit, ata i kanë shkrirë së qeshuri publikun. Binjakët shfaqen të veshur me fustan nusërie, ndërsa Bora me kostum dhëndri.

"Dhe ata jetuan të lumtur, 3-shat, unë me gocat e mia", ka shkruar Bora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18042707443237
array(1) { ["section"]=> string(77) "momenti-epik-romeo-dhe-donaldi-veshin-fustan-nuserie-ndersa-bora-video-171982" }