Momenti i arrestimit të vrasësit në Linzë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:50 15-11-2015

Forcat e Policisë kanë arrestuar sot një prej të dyshuarve kryesorë për vrasjen e ndodhur ditën e mërkurë pranë një restoranti në Linzë.

29 vjeçari Emiliano Tasho, i njohur me pseudonimin Nino është arrestuar gjatë një operacioni nga Forcat RENEA dhe ato të FNSH-së. Tashos iu gjet 1 automatik kallashnikov 45 fishekë 1 pistoletë e markës “Glock” me silenciator të montuar dhe një krehër me 16 fishek luftarakë. Aksioni i policisë është filmuar nga një kamera amatore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përkrahësit e ISIS kërcënojnë portalet shqiptare me e-mail (Foto)
Rudina Xhunga: Houellebecq ma tha këtë që ndodhi më Paris »
Article Logic
Execution time: 0.011286020278931
array(1) { ["section"]=> string(53) "momenti-i-arrestimit-te-vrasesit-ne-linze-video-25496" }