Momenti i sikleshtëm, Mirela Kumbaros i zbërthehet kopsa në Kuvend (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 30-04-2020 Momenti i sikleshtëm, Mirela Kumbaros i zbërthehet kopsa në Kuvend (FOTO) Mirela Kumbaro sot ne Kuvend

Deputetja Mirela Kumbaro ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë fjalës së saj në seancën plenare të ditës së sotme në Kuvend.

Gjatë fjalës së saj Kumbaros i është zbërthyer kopsa e këmishës pa e vënë re, duke treguar kështu edhe reçipetat.

Pa dashur ministrja ka treguar më shumë se ç’duhet por menjëherë më pas e ka kuptuar dhe është munduar që ta mbulojë duke nxjerrë përpara bluzen që kishte sipër këmishës.

2331231233.jpg

11111.jpg

222222222.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009192943572998
array(1) { ["section"]=> string(77) "momenti-i-sikleshtem-mirela-kumbaros-i-zberthehet-kopsa-ne-kuvend-foto-204608" }