Momenti i tmerrit kur furgoni përplas trumën e njerëzve në Barcelona, disa viktima (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:30 17-08-2017 Momenti i tmerrit kur furgoni përplas trumën e njerëzve në Barcelona, disa viktima (Video)

Qindra dëshmitarë kanë shpërndarë në rrjetet sociale foto dhe video nga sulmi i sotëm terrorist në Barcelonë, ku një furgon përplasi turmën e njerëzve në një prej zonave turistike të qytetit.

Të paktën dy persona raportohen të vdekur dhe dhjetra të tjerë të plagosur.

LEXO EDHE:

Terror në Spanjë, furgoni përplas turmën e njerëzve në zonën turistike të Barcelonës

Të paktën dy të vdekur në zonën turistike të Barcelonës, terroristët e armatosur ngujohen në restorant

Kujdes! Pamjet më poshtë janë të rëda:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012012004852295
array(1) { ["section"]=> string(93) "momenti-i-tmerrit-kur-furgoni-perplas-trumen-e-njerezve-ne-barcelona-disa-viktima-video-89397" }