Momenti kulmor në dasmën e Muçës: Shikoni ç’i bën dhëndrri i Tironës Presidentit

Publikuar tek: sport, më 10:59 17-10-2016 Momenti kulmor në dasmën e Muçës: Shikoni ç’i bën dhëndrri i Tironës Presidentit

Dalin foto të tjera interesante nga festa e dasmës së Gent Muçës zhvilluar mbrëmjen e djeshme pak orë pas ndeshjes Tirana-Skënderbeu 2-1.

Atmosfera ka qenë festive, ndërsa të gjithë të ftuarit kanë kaluar një mbrëmje magjike që vështirë se do të harrohet lehtë nga ta.

Por, një moment kulmor i dasmës së zv.kapitenit bardheblu ka qenë edhe çasti i "dorovitjes", ndonëse këtë herë ishte dhëndri që ka marrë rolin e dasmorit duke hedhur lekë, në momentin që nisur të kërcejë me presidentin e Tiranës, Refik Halilin dhe të ftuarit e tjerë.

Një moment që ka shtuar edhe më shumë atmosferën dhe ka elektrizuar gjithë të ftuarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021759033203125
array(1) { ["section"]=> string(85) "momenti-kulmor-ne-dasmen-e-muces-shikoni-c-i-ben-dhendrri-i-tirones-presidentit-56443" }