Warning: DOMDocument::loadHTML(): Empty string supplied as input in /home2/newsbomb/public_html/index.php on line 237
Momenti kur autori i masakrës në Gjermani po bisedonte me dikë që donte ta bindte të dorëzohej, vrau shqiptaren 14 vjeç (VIDEO)

Momenti kur autori i masakrës në Gjermani po bisedonte me dikë që donte ta bindte të dorëzohej, vrau shqiptaren 14 vjeç (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:50 23-07-2016

Ky është pikërisht momenti kur autori i masakrës në Gjermani po bisedonte me dikë që donte ta bindte të dorëzohej. 18-vjeçari, gjerman me origjinë nga Irani vrau shqiptaren 14 vjeç, Armela Segashi. Më pas vrau veten. Në listën e viktimave janë dhe 8 të tjerë, ndërsa 16 kanë mbetur të plagosur nga sulmi në afërsi të qendrës tregtare ''Olympia'' në Mynih të Gjermanisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « MPJ e Kosovës vë në dispozicion numrin e emergjencës për shtetasit që ndodhen në Mynih
Çfarë kanë biseduar një qytetar me 18 vjeçarin vrasës para sulmit, zbardhet biseda (TRANSKRIPTI dhe VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012836933135986
array(1) { ["section"]=> string(130) "momenti-kur-autori-i-masakres-ne-gjermani-po-bisedonte-me-dike-qe-donte-ta-bindte-te-dorezohej-vrau-shqiptaren-14-vjec-video-47490" }