Momenti kur një prej shpërthime ndodh në afërsi të stadiumit gjatë kohës që luhej ndeshja

Publikuar tek: slide-lart, më 23:16 13-11-2015

Në afërsi të stadiumit të Francës, ku po zhvillohej ndeshja miqësore me Gjermaninë kanë ndodhur të pakën dy shpërthime, me pasojë vdekjen e 3 personave dhe plagosjen e dhjetrave të tjerë. Në video dëgjohet shpërthimi, gjatë kohës që ndeshja po luhej. 

Lexo edhe: Sulme terroriste në Francë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017683982849121
array(1) { ["section"]=> string(95) "momenti-kur-nje-prej-shperthime-ndodh-ne-afersi-te-stadiumit-gjate-kohes-qe-luhej-ndeshja-25380" }