Momenti kur trajneri De Biasi godet në stol Tramezzanin (Video)

Publikuar tek: sport, më 23:28 15-06-2016

Momenti kur Antonie Griezmann realizoi golin e parë për Francën, trajneri i Kombëtares Shqiptare Gianni De Biasi nuk i ka mbajtur dot nervat, duke u shfryrë mbi ndihmësin e tij Paolo Tramezzani.

De Biasi ka goditur Tramezzani-n që ishte i ulur në krah të tij dhe ky moment është fiksuar nga kamerat e stadiumit.

Gjithsesi, reagime të ngjashme si i De Biasit kanë pasur shumë shqiptarë sot, kur goli u pësua në minutën e fundit. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088999271392822
array(1) { ["section"]=> string(67) "momenti-kur-trajneri-de-biasi-godet-ne-stol-tramezzanin-video-43646" }