Momenti kur trajneri De Biasi godet në stol Tramezzanin (Video)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:23 16-06-2016

Momenti kur Antonie Griezmann realizoi golin e parë për Francën, trajneri i Kombëtares Shqiptare Gianni De Biasi nuk i ka mbajtur dot nervat, duke u shfryrë mbi ndihmësin e tij Paolo Tramezzani. De Biasi ka goditur Tramezzani-n që ishte i ulur në krah të tij dhe ky moment është fiksuar nga kamerat e stadiumit. Gjithsesi, reagime të ngjashme si i De Biasit kanë pasur shumë shqiptarë, kur golat u pësuan në minutën e fundit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’përkujdesje! Basha kap për krahu Berishën dhe e ndihmon të kalojë rrugën
Pak njerëz e besojnë se kjo banesë mahnitëse ndodhet në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.013036966323853
array(1) { ["section"]=> string(67) "momenti-kur-trajneri-de-biasi-godet-ne-stol-tramezzanin-video-43658" }