Momenti kur vajzës që ishte në mitingun e PD-së i bie të fikët dhe merret me ambulancë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:39 28-05-2017 Momenti kur vajzës që ishte në mitingun e PD-së i bie të fikët dhe merret me ambulancë (Video)

Një studente që ishte e pranishme në mitingun e Patrisë Demokratike pasi është ndjerë keq në mbrëmje është transportuar me urgjencë në spital.

Një lexues i newsbomb.al bën me dije se studentes i ka rënë të fikët dhe është ndihmuar nga shoqet e saj.

Mbi 100 persona shfaqën komplikacione të ndryshme pas pjesëmarrjes në mitingun e PD-së, ndër ta edhe Lulzim Basha.

Simptomat ishin të vjella, këputje, marrje mendsh, acarim i lëkurës dhe djegie e syve.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Helmimi në miting, alergji nga lateksi i tollumbaceve? Ka të njëjtat simptoma (Foto)
“Sulm terrorist në bulevardin e Tiranës?” »
Article Logic
Execution time: 0.010641098022461
array(1) { ["section"]=> string(98) "momenti-kur-vajzes-qe-ishte-ne-mitingun-e-pd-se-i-bie-te-fiket-dhe-merret-me-ambulance-video-80309" }