Momenti më kulminant në “Grammy”, Brooke Axtell le pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 09-02-2015 Momenti  më kulminant në “Grammy”, Brooke Axtell le pa fjalë

Brooke Axtell, e mbijetuara e dhunës në familje dha një mesazh të fortë për të gjithë botën. Ajo ka treguar gjatë mbrëmjes “Grammy” historinë e saj të abuzimit dhe ky ka qenë momenti kulminant që ia doli të prekte gjithkënd.

"Pas një lidhjeje pasionante me një burrë karizmatik, ai nisi të abuzonte me mua. Unë mendoja se mund ta ndihmoja marrëdhënien time. Isha e tmerruar prej tij dhe e turpëruar nga vetja që isha me të.

Kur ai u përpoq të më vriste, e dija që duhej t’ja mbathja. I tregova të vërtetën sime mëje dhe ajo më ndihmoi të shpëtoja nga dhuna. Ajo bisedë me time më më shpëtoi jetën”-thotë ndër të tjera Brooke.

(kliko për të parë videon)

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02722692489624
array(1) { ["section"]=> string(61) "momenti-me-kulminant-ne-grammy-brooke-axtell-le-pa-fjale-2847" }