Momenti prekës kur Gjimshiti, Rashica, Rrahmani dhe Shala largohen nga hoteli (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:28 01-06-2016

Ky është momenti prekës kur futbollistët e kombëtares shqiptare Rashica, Rrahmani dhe Shala lënë ambientet e hotelit pas vendimit të trajnerit De Biasi për t’i lënë jashtë Euro 2016.

Kokëulur, të trishtuar e përlotur por të gjithë i urojnë suksese djemve. Shikoni si Rrashica nuk pranon të flasë ndërsa Rrahmani thotë se ishte zgjedhja e trajnerit ndërsa përsërit vetëm urimet për sukses ndaj shokëve të skuadrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020388126373291
array(1) { ["section"]=> string(87) "momenti-prekes-kur-gjimshiti-rashica-rrahmani-dhe-shala-largohen-nga-hoteli-video-42086" }