Momenti shokues kur luani i detit tërheq vajzën e vogël nën ujë, shikoni ç’ndodh më pas (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:47 21-05-2017 Momenti shokues kur luani i detit tërheq vajzën e vogël nën ujë, shikoni ç’ndodh më pas (Video)

Një video e përhapur së fundmi në internet ka kapur momentin kur një vajzë e vogël tërhiqet nën uje nga një luan deti.

Vajza u ul për një çast në parvazin e molit, ku ndodhej edhe nëna e saj si dhe turistë të shumtë.

Në atë moment, luani i detit kërcen duke e tërqehur vajzën nga fustani.

Fatmirësisht një burrë që ndodhej aty, veproi me shpejtësi duke u hedhur në ujë përpara se luani i detit ta tërhiqte vajzën në thellësi çka do të ishte tragjike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miliarderët besojnë se po jetojmë në një stimulim, financojnë shkencëtarët për të na “çliruar”
Melania dhe Ivanka turpërojnë Presidentin Donald Trump në mes të Arabisë Saudite »
Article Logic
Execution time: 0.013443946838379
array(1) { ["section"]=> string(98) "momenti-shokues-kur-luani-i-detit-terheq-vajzen-e-vogel-nen-uje-shikoni-c-ndodh-me-pas-video-79459" }