Monedhat kryesore në rënie, ja kursi i këmbimit për sot

Publikuar tek: aktualitet, më 09:29 20-04-2019 Monedhat kryesore në rënie, ja kursi i këmbimit për sot

Të gjitha monedha kryesore kanë pësuar rënie.

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, Euro, Dollari, Paundi Britanik, Franga zvicerane dhe monedha më pak të përdorura në vend, janë në rënie të lirë.

Kjo situatë e rëndë ka ardhur pas grabitjes në Rinas pasi Bankat në vend nuk po tërheqin valutë të huaj,  sepse mungon transporti për jashtë.

 

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010220050811768
array(1) { ["section"]=> string(61) "monedhat-kryesore-ne-renie-ja-kursi-i-kembimit-per-sot-161139" }