Monica Lewinky në "after party-n" e "Oscar" (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 23-02-2015 Monica Lewinky në monika Lewinsky në \"after party\" Oscar

Monica Lewinsky ka marrë pjesë në “Oscar Party” organizuar nga Graydon Carter mbrëmjen e së dielës (22  shkurt), në Beverly Hills, California. Lewinsky kishte veshur një fustan të kuq "ngatërruar" me nuancat e portokallisë, me mëngë të shkurtra dhe me disa pala në fund. Megjithatë ishin sytë që shkëlqyen pamjen e Lewinskyt. Ja si u prezantua dhe si dukej ajo gjatë  “after party”.

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017665147781372
array(1) { ["section"]=> string(49) "monica-lewinky-ne-after-party-n-e-oscar-foto-4194" }