Monika Kryemadhi bëhet bashkë me Klajda Gjoshën për t'i bërë surprizën e bukur aktivistes së LSI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:01 16-11-2017 Monika Kryemadhi bëhet bashkë me Klajda Gjoshën për t'i bërë surprizën e bukur aktivistes së LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi bashkë me deputeten Klajda Gjosha ditën e sotme ka marrë pjesë në një festë të veçantë.

Ka qenë ditëlindja e dy aktivisteve të LSI, ku njëra prej tyre mbushte 20 vjeç dhe tjetra 15 vjeç dhe Kryemadhi bashkë me Klajda Gjoshën i kanë bërë një vizitë surprizë në festë.

“Ato asnjëherë nuk do ta harrojnë njëra-tjetrën, edhe pse ndodh ndonjëherë që jeta të na ndajë nepër drejtime të ndryshme”,- shkruan ndër të tjera Monika Kryemadhi.

Më poshtë postimi i plotë i Monika Kryemadhit:

Screenshot_38.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094079971313477
array(1) { ["section"]=> string(102) "monika-kryemadhi-behet-bashke-me-klajda-gjoshen-per-t-i-bere-surprizen-e-bukur-aktivistes-se-lsi-99727" }